Książki

Książki o urodzie, które nauczą Cię pielęgnacji i chętnie postawisz je na półce

Książki o urodzie, które nauczą Cię pielęgnacji i chętnie postawisz je na półce
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Chcesz zadbać o siebie, ale kompletnie nie wiesz, od czego zacząć? Nic straconego, bo literatura skrywa wiele pozycji, których czytanie będzie nie tylko przyjemnością, ale i edukacyjnym przeżyciem. Odkryj najciekawsze książki o urodzie!

Książki zdecydowanie mają wpływ na naszą osobowość i spojrzenie na świat. Kształtują światopogląd i często mają ogromny wpływ na nas samych i nasze postępowanie. To książki są zawsze największym bodźcem do zmiany czy podjęcia działania. Bardzo lubimy poradniki, bo dzięki nim możemy odkryć nieznane nam dziedziny i jednocześnie ulepszyć samych siebie.

My kobiety nie mamy łatwo, ponieważ w życiu pełnym obowiązków zapominamy czasem o sobie. Czasami pielęgnacja nas samych schodzi na dalszy plan, co przecież nie jest dobre. Jeśli chcesz nauczyć się, jak odpowiednio możesz o siebie zadbać na co dzień, to z całą pewnością pomogą Ci w tym te pozycje.

Sekrety urody Koreanek

Książka, która podbiła serca kobiet na całym świecie. I trudno się dziwić, ponieważ koreanki od dawna uchodzą za przepiękne kobiety o nieskazitelnej cerze i nieustannie młodym wyglądzie. Możliwość odkrycia ich sekretów, którą dała autorka Cho Charlotte, sprawia, że każda z nas może dbać o siebie tak samo, jak mieszkanki Azji. 

Sekretem urody Koreanek nie są geny, ale regularnie wykonywane pewne czynności, których możesz nauczyć się i Ty!

Skin Beauty. Biblia pięknej i zdrowej skóry

Ta książka to pozycja wręcz obowiązkowa dla wszystkich kobiet ze skórą problematyczną, które marzą o nieskazitelnej cerze, ale nie wiedzą, jak ją uzyskać. Autorka, Anjali Mahto to doświadczona dermatolożka. Kobieta dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą oraz obala mity na temat drogich kremów, cudownych diet i kuracji, które nie przynoszą dobrego i długotrwałego efektu.

Księga urody czarownicy. Magiczne sposoby na dbanie o ciało i duszę

Ten poradnik skupia się nie tylko na pielęgnacji ciała, ale w dużej mierze także na duszy, która jest kluczem do szczęśliwego życia w zgodzie ze sobą. 232 strony pozwolą Ci poznać sekrety pielęgnacji inspirowane mistyką, magią oraz ziołowymi preparatami.

Jeżeli czujesz się chronicznie zmęczona, pod oczami masz duże worki, a dusza i umysł potrzebują wyciszenia, to dzięki tej książce poznasz sposoby, jak zadbać, aby do Twojego życia powróciła dawna harmonia.

Zrozum swoją skórę. Fakty, mity i porady

To kolejna pozycja, której autorką jest doświadczona dermatolożka. Gillbro Johanna w swoim poradniku pokazuje kobietom, jak ważne w pielęgnacji jest zrozumienie potrzeb swojej skóry. Bez tego jakiekolwiek kosmetyki mogą nie przynosić efektów, ponieważ nie dostarczamy naszej cerze tego, co dokładnie potrzebuje.

Autorka krok po kroku wprowadza w tajniki wiedzy o skórze i tłumaczy, jak możemy sprawić, by była ona wolna od niedoskonałości. Dermatolożka rzetelnie opisuje, w jakim stopniu jesteśmy w stanie zniwelować oznaki starzenia.

Slow Beauty. Recepta na piękno

To poradnik idealny dla wszystkich kobiet, które w gąszczu dostępnych kosmetyków oraz w morzu ich składów nie wiedzą jak się odnaleźć. Polska autorka Agnieszka Pocztarska po wielu latach pracy z ekspertami beauty postanowiła stworzyć receptę, jak prawidłowo dbać o siebie. Książka ma za zadanie pomóc kobietom odnaleźć wewnętrzną harmonię, aby żyć świadomie i w zgodzie ze sobą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*